Hakkımızda

23 yıllık profesyonel iş tecrübemizi Manful Danışmanlık’a taşıyoruz… Böylelikle;

Manful,  firmaların yönetim açısından karşısına çıkan her türlü işletme sorununun çözümünde profesyonel çözümler getirmeyi hedef almıştır. Bu sayede işletmelerin ulusal ve uluslararası alanda rekabete hazırlanması sağlanmaktadır. Bunu yaparken Manful danışmanlıklar, eğitimler, fonksiyonel hizmetler ve finansa erişimi kolaylaştırmayı kullanmaktadır.  Bu kapsamda işletmelere yönelik profesyonel yönetim desteğinin verilmesi  işletmelerin sürdürülebilir ve daha karlı bir duruma gelmesini sağlamaktadır.

Manful, hizmet verdiği firmayı içselleştirerek, alınan hizmetin firma tarafından benimsenmesi, değişim ve dönüşümü başarması ve firmanın yenilikçi bir yapıya kavuşmasını amaçlamaktadır.

Manful, uygulanabilir, gerçekçi, değer katan ve kalıcı hizmetler sunarak, işbirliği yaptığı kurumlarda güven oluşturmayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı temel ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda, alanında uzun yıllar çalışmış, deneyimli profesyonellerden oluşan uzman kadrosuyla hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Vizyonumuz:

Türkiye’de Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri alanında akla gelen ve hizmet verdiği firmalar tarafından sürekli tercih edilen bir marka olmaktır.

Misyonumuz: 

Bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle iş ortaklarımıza özgün çözümleri sunmak, müşterilerimizin başarısı için sürekli yanında olmaktır.

 

İlke ve Değerlerimiz:

  • Kaliteden ödün vermemek
  • Müşteri memnuniyeti odaklılığı
  • Güven oluşturmak
  • Etik değerlere uygun çalışma zihniyeti.