Sistem Danışmanlığı

sistem

MANFUL olarak Bilgi Teknolojileri, alanında hızla değişen ve çağdaş bir anlayışa sahip olan bir bakış açısı ile alanında tecrübeli ve eğitimli kadromuz ile danışmanlık ve proje yönetimi konularında en uygun ve ideal çözümleri sunuyoruz.

Gerek Bilgi Teknolojileri alanında, gerekse farklı alanlarda günlük hayatımızda bir projenin içinde hepimiz olmuşuzdur. Günlük hayatımızdaki projelerin çoğunun, genellikle ne kadar karmaşık ve kötü planlandığını ve yürütüldüğünü görüyor ve üzülüyoruz. Ehil olmayan kişiler tarafından tasarlanan ve yapılan projeler dolayısı ile her yıl milyonlarca dolar bedellerin boşa gittiği gerçeğini hepimiz çok iyi bilmekteyiz. İşimizle ilgili konularda da çoğumuz, iyice netleştirilmeden, hedefleri ve kapsamı iyi belirlenmeden, iyi planlanmadan başlatılan ve kötü yönetilen işlerin nasıl sonuçlandığına tanık olmuştur.

Geçmiş yıllarda proje yönetiminin ne kadar hayati bir unsur olduğu çok önemsenmeyebilirdi, oysa artık kaynaklar kısıtlı ve beklentiler yüksek. Artan rekabet ve tempo hepimizi daha akılcı, daha planlı davranmaya zorluyor. 2000’li yıllardan başlayarak günümüzde proje yönetiminin önemi daha da artarak gelişmeye devam etmektedir. Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile profesyonel danışmanlık ve proje yönetimi konusunda hizmet üretmeye devam eden firmamız müşteri odaklı çözüm anlayışı ile hizmet vermeden önce müşterinin kapsamlı bir analizini çıkartarak, ihtiyaçları belirler ve en uygun çözüm imkanlarını müşterilerine sunar. Bu çalışmalar esnasında müşteriye en uygun ödeme ve finansman alternatiflerini de oluşturmada yardımcı olur.

Müşterimizi dinlemek, anlamak, yaptığı işi iyi analiz ederek beklentilerini ve taleplerini doğru değerlendirerek, minimum risk ile maksimum faydayı sağlamaktır. Bu çalışmalar esnasında sektörün ve piyasanın koşullarını ve birlikte çalışacağımız insanların yaklaşımlarını ve beklentilerini dikkate alırız.